BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

KURUMSAL

Firmamız 1978 yılında Er Torna Mehmet Er bünyesinde kurularak talaşlı imalat sektöründe faaliyete başlamıştır. 2013 yılının 07. ayına kadar devam ettikten sonra isim değişikliği yapılıp Er Mak Makina Torna Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti olarak daha da güçlü bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar ilk prensibini müşteri memnuniyeti olarak belirleyen Er Mak Makina sadece müşteri odaklı çalışmaktadır. Er Mak Makine su ve gaz armatürleri ısıtma ve soğutma valfleri lpg, yangın valfleri gibi kullanılan ekipmanların otomat tezgahlarında yapılan parçalarını fason olarak işlemektedir.Teknoloji ve yenilikleri sürekli takip eden Er Mak Makina aynı zamanda müşteri memnuniyetini geçmişten bu güne arttırarak devam ederken, maaliyetleri aşağı çekmesi ile birlikte günümüz rekabet piyasasında çalıştığı firmalara mutlak çözüm ve kolaylıklar üretmektedir. Daima gelişmekte olan teknolojinin gereklerini yerine getirme prensibi ile çalışmalarını yürütmekte olup, gelişmeleri ön planda tutma bilinci ile iş hacmini her geçen gün büyüterek uzun süreli müşteri ilişkileri kurmaktadır.

Bu sebeple Firmamız müşterilerimizin ve endüstrinin çok çeşitli olan ihtiyaçlarını tek kaynaktan çözüme ulaştırabilmelerini sağlamak amacıyla daima kalitesini artırmaktadır.

VİZYONUMUZ
Azalan kaynaklar ve artan dünya nüfusundan hareketle çevreye duyarlı bir şekilde, dönüştürülebilir kaynakları verimli kullanarak, toplum ve müşterilerin beklentilerinin geliştirdiği bilgi, beceri ve enerjileri ile, önce ülkemizdeki sonra tüm dünyadaki insanların sorunlarına teknolojik çözümler üretmek. Yeni yatırımlar yaparak istihdam yaratmak. Müşterilerin gelecek ihtiyaç ve beklentilerine ışık tutacak çalışmalar yapmak. Geleceğe liderlik yapmak, Kuruma bilgi sağlamak, bilgiyi işlemek ve bilgiyi çoğaltarak gelecek kuşaklara devretmek. Gelişen teknoloji takip etmek. Müşterilerimize kalitemizden ödün vermeden en iyi şekilde hizmet vermek. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde ürünler sunmak. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için en önemli amaçtır. Er Mak Makina olarak işimize duyduğumuz saygı alanımızdaki en uzman ve kaliteli hizmeti vermemizi sağlamaktadır.Sürekli Gelişme ve İyileştirme felsefesinden hareketle, müşterilerimizin beklenti ve isteklerini aşacak kalite seviyesini yakalamak ve buna bağlı olarak müşterilerimizin takdirini kazanarak hitap ettiğimiz pazarlarda lider bir firma olmak ve bu kimliği muhafaza etmektir.

MİSYONUMUZ
Müşteri segmentlerinin beklentilerine uygun çözüm ve hizmet üretmek. Müşteri memnuniyetini tam sağlamak.

Tüketicilerin bilinçlendirilmesine katkı sağlamak. Kurumun devamlılığını ve sürdürebilirliliğini sağlamak. Maliyet yöneterek ürün ve hizmeti daha ucuza sağlamak. Verimliliği artırarak ürünü ve hizmeti daha ucuza sağlamak. Çalışanlarımızın ve çevremizin kişisel kalitesini arttıracak faaliyetleri organize etmek. Çalışanların bilgi ve becerilerini ve memnuniyetlerini artırmak. Özkaynak kararlılığını sürekli arttırmak buna karşılık tüm kaynakların risklerini yönetmek. Ürünlerimizin uluslararası seviyede rekabet edebilirliğini sağlamak ve bu durumu sürekli kılmak amacıyla birikimlerimizi; bilgi, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle bütünleyerek, organizasyonumuzun etkinliğini arttırmak ve böylece topluma ve ülkeye yarar sağlamak. Çevrenin korunması ile ilgili çalışmalarımızın sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamaktır.