BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

Taraklı Zeytin Hasat Makinesi

AKÜLÜ TARAKLI TİP ZEYTİN HASAT MAKİNESİ

 

                                                                                                                                               

 

Zeytin hasat makinesi bir başka anlamda zeytin toplama makinesi ile ağaca, zeytin dallarına ve yapraklara zarar vermeden hasat işlemini kolayca yapmanızı sağlamaktadır. 

Akülü Taraklı Tip Zeytin Hasat Makinesi ile en düşük filiz kırma oranında çalışıp yüksek hasat kapasitesine ulaşacaksınız. 740 Watt gücündeki motoru ve Elektronik Kontrol ünitesi ile 3 KADEMELİ olarak çalışma hızınızı siz belirleyip karbon fiber çubuklar ile de daha az yorularak hasatınızı tamamlayacaksınız. 2,8 KG ağırlığında ürünümüz ile 15 Metre kablo uzunluğunun avantajını kullanarak ağacınızın her noktasına temas etmenizi sağlar. Ünite koruma sigortası Aküden gelebilecek olan fazla akımı kontrol ederek ürünün uzun kullanım ömrüne sahip olmasını sağlamaktadır.

                                                                    

 

 

 

100% yerli sermaye ile üretilen ve 2 yıl garantiye sahip olan ürünlerimizin yedek parçaların temini ve satın alınma işlemleri fabrika mağazamızda gerçekleşmektedir. Ayrıca online mağazamızda satılan Zeytin Hasat Makinelerimizi bölgesel şubelerimizden de temin edebilirsiniz. Tarlada çiftçinin yanında olan ERM Zeytin Toplama, Silkme ve Hasat Makineleri sayesinde üretim kaliteniz artacak daha verimli ve etkili çalışma imkanı bulacaksınız. Türkiye’nin büyüyen markası olan firmamız siz çiftçilerimiz ile uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir.